Bageto Kirtimas (Pjovimas) pagal Išmatavimus (Chop Service)

UAB "Artibalta" teikia bageto kirtimo paslaugas arba Chop Servisą (Chop išvertus iš anglų k. reiškia kirsti).

Mes stengiames padėti mūsų klientams ir ši paslauga yra naudinga rėminimo dirbtuvėms. Dažnai būna kad dirbtuvėje nėra tinkamos įrangos tam tikro profilio pjovimui arba yra didelis užsakymas, kurį reikia įvykdyti per labai trumpą laiką.

Mes turime profesionalią įrangą, kuri yra skirta plataus medinio, plastikinio ir aliuminio bageto pjovimui. Mes jums garantuojame kokybišką darbą ir operatyvų pristatymą.

Kad Užsakyti Kirtimo (Pjovimo) paslaugą skambinkite mums telefonu (+370) 5 2330194 arba užsakant internetu - prekės personalizacijos langelyje parašykite kad jums yra reikalinga pjovimo paslauga ir reikiamus matmenis (vidinius ar išorinius).

Bageto kirtimo (pjovimo) paslauga teikiama tik rėminimo dirbtuvėms (salonams). Jeigu nesate minėta įmonė, tuomet skambinkite mums ir mes rekomenduosime jums rėminimo saloną.

wooden moulding cutting saw - chop service

Kirtimo (pjovimo) paslauga turi daug privalumų:

  •  Asortimento pagausėjimas: dabar jūsų asortimentas - tai sandėlis su virš pusantro tūkstančio rūšių bagetų kurie nuolat yra atnaujinami.
  •  Nereikia sandėliuoti brangaus bageto likučių: galima užsakinėti rėmus iš brangių bagetų nepergyvenant kad liks daug atliekų.
  •  Laikinas galingumo padidinimas: jeigu pas jus daug užsakymų ir jūs nespėjate juos padaryti, jūs galite laikinai pernešti dalį gamybos neinvestuojant į naują meistrą ir jo apmokymą.
  •  Pjovimo kokybė: mūsų sandėlyje yra aukščiausios kokybės profesionali įranga plačių bagetų pjovimui, tuo tarpu kaip daugelis giljotinų pjauna bagetus iki 10 cm, o ir ne kiekvienas pjūklas kokybiškai pjauna sudėtingos konstrukcijos bagetus.

aluminum moulding cutting saw wooden moulding cutting saw alfamachine underpinner