Stas Paveikslų Pakabinimo Sistemos – menas kabinti meną

Pakabinti plakatą ar paveikslą dar nebuvo taip lengva! UAB "Artibalta" yra oficialus atstovas Stas pakabinimo sistemų (Nyderlandai) ir mes siūlome platų paveikslų pakabinimo sistemų pasirinkimą. Pakabinimo sistema gali būti sumontuota ant visų tipų sienu o taip pat ir ant lubų. Panaudojimo galimybės yra neribotos su daugybę privalumų:

  • Lengvas meno darbų išdėstymas palei sieną

  • Galimybė sukūrti kelių lygių ekspoziciją

  • Lengvas ir greitas įrengimas (3 lengvi žingsniai)

  • Galimybė apšviesti paveikslus

Dėl bendradarbiavimo arba kilus klausimams dėl pakabinimo sistemos įrengimo, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Klientams iš Lietuvos

Miroslav Radzevič 
Tel. +370 67610833 
El. paštas: sales@artbalt.lt

Klientams iš Latvijos ir Estijos

Valerijus Aliaševičius
Tel. +370 60410206
El. paštas: sales@artbalt.lt

Klientams iš Baltarusijos ir Rusijos

Vitalij Kaliuta
Tel. +375 293440865
El. paštas: salesby@artkatalog.eu

Pasirinkite Pakabinimo Sistemą:

Pakabinimo Sistema Stas yra naudojama Prestižiniuose Galerijose ir Muziejuose:

Van Gogo Muziejus

Maskvos Šiuolaikinio Meno Muziejus

Amsterdamo Muziejus


Arnheimo Muziejus

G.Vasčenko Paveikslų Galerija

Balčik Galerija

Stas istorija

Stas kompaniją įkūrė 2 broliai, Rien ir Andre Stas 1995 metais. Pakabinimo sistemos Stas užsirekomendavo kaip inovatyvios ir aukštos kokybės pakabinimo sistemos. Stas sistemos yra naudojamos prestižiniuose galerijose, muziejuose, universitetuose, vyriausybės pastatuose, kompanijų ofisuose ir namuose ar butuose. Pilną sąrašą vietų kur naudojama Stas pakabinimo sistemą galima pažiūrėti čia.

Stas dalyvauja prestižiniuose parodose ir yra pelnęs daugybę apdovanojimų. Taip pat Stas užpatentavo virš 20 inovatyvių produktų.

Pakabinimo Sistema įvairiems interjerams

Pakabinimo Sistema Ofisams ir Švietimo Įstaigoms

Mūsų produktų linijoje mes turime daugybę sprendimų ofisams, mokykloms ir universitetams. Naudodami Stas produkciją mes galime įgyvendinti sudėtingus sprendimus dideliuose kambariuose o taip pat ir įrengti mažus kambarius. Su Stas Pakabinimo Sistemomis Jūs galite eksponuoti paveikslus, nuotraukas, daryti parodas ir pan. Yra pasirinkimas sieninių ir lubinių pakabinimo juostų. Balta ar sidabrinė spalva puikiai tiks griežtam ofiso interjerui.

Pakabinimo sistema Miegamajam

Naudodami šią pakabinimo sistemą jūs galėsite eskponuoti paveikslus, piešinius, tapybas ir kitus darbus kuriuos jūs mėgstate. Žemiau galite matyti pavyzdžius kaip galima panaudoti pakabinimo sistemą.

Pakabinimo sistema Virtuvei, Vonios Kambariui ir kitiems kambariams

Pakabinimo sistema gali būti įrengta virtuvėje, vonios kambaryje ir kituose kambariuose. Neutralios pakabinimo sistemos spalvos tiks prie įvairių interjerų o eksponuojami darbai padės papuošti kambarį. Pakabinimo sistema tinka visoms sienoms ir luboms.

Pakabinimo sistema Vaiko Kambariui

Pakabinimo sistema vaiko kambaryje yra puikus sprendimas eksponuoti gausybę piešinių, nuotraukų ir apdovanojimų. Su šia sistema vaikas bus saugus ir nesusižalos nes sistemoje nėra vinių, o juostos montuojamos prie lubų. Taip pat prekių asortimente yra popieriaus laikikliai kurie taip pat gerai tinka mokykloms.

Kaip įrengti Pakabinimo Sistemą Stas:

Yra labai lengva sumontuoti pakabinimo sistemą Stas, tereikia atlikti sekančius žingsnius (montavimo pavyzdys ant mūrines sienos) :

1). Pažymėkite juostos montavimo vietą ant sienos. Tam tikslui pačią juostą pridėkite prie sienos ir pieštuku pažymėkite vietas kas 30-50 cm kur montuosite juostos tvirtinimo elementus.

2). Išgręžkite pažymėtose vietose skyles kaiščiams su varžtais ir prisukite juostos tvirtinimo elementus. Jei norite sujungti dvi juostas tarpusavyje, yra naudojamas juostų sujungėjas.

3). Pridėkite juostą prie pritvirtintų elementų ir prispauskite. Spragtelėjus juosta užsifiksuos vietoje.